• Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
Concurs talente 2018 PDF Imprimare Email
Ataşamente:
Download-ează acest fișier (comori românești.pdf)comori românești.pdf[ ]120 Kb
Download-ează acest fișier (poze concurs 2.pdf)poze concurs 2.pdf[ ]1281 Kb
Download-ează acest fișier (Poze concurs.pdf)Poze concurs.pdf[ ]3424 Kb

vezi fisierele atasate...

VIDEO 1

VIDEO 3

VIDEO 4

 

Şcoala Gimnazială Miron Costin Bacău a sărbătorit Centenarul României printr-o suită de activități cultural-artistice. În contextul sărbătorilor naționale: 1 decembrie – Ziua Națională a României, Centenarul României și a sărbătorilor creștine: Sfântul Apostol Andrei – Ocrotitorul României, Sfântul Nicolae – ocrotitorul tinerilor s-a desfășurat Concursul destinat elevilor din clasele primare și gimnaziale, la sala de sport a școlii, pe data de 4 decembrie 2018, începând cu ora 12.00, până a ora 14.00, sub coordonarea: doamnei profesoare Crăciun Anca – director, a doamnei profesoare Adochiței Liliana – director adjunct și a doamnei profesoare Nicolau Raluca – Consilier educativ.